Paslaugos | Capsule.lt
  • +37064671901
  • info@capsule.lt
  • Search
    Generic filters
    Exact matches only

Paslaugos

Antspaudų gamyba

Vardinis antspaudas taupo laiką ir robotiškas užduotis padeda atlikti greičiau. Turėdami vardinį antspaudą gerokai greičiau užpildysite dokumentus, o tai reiškia – galėsite skirti daugiau dėmesio sprendimų priėmimui ir kūrybiškoms užduotims. Gaminame antspaudus įmonių darbuotojams ir kitiems specialistams, kurie brangina savo laiką. Antspaudų gamyba – greitas ir nesudėtingas būdas pažymėti savo pareigas, vardą ir pavardę. Galime per 24 valandas nuo suderinimo pagaminti skirtingų dydžių antspaudus su personalizuotu užrašu.

Vizitinės kortelės

Bendraudami su potencialiu klientu ar specialistu skiriame daug laiko išsiaiškinti, ką jis/ji veikia, kokiai įmonei ar sričiai atstovauja. Net ir trumpa pažintis gali būti naudinga ateityje, bet dažnai, sutikdami vis naujus žmones, primirštame ir jų vardus, ir pareigas. Vizitinė kortelė, įteikta pažinties pradžioje ar pabaigoje, sustyguos susitikimą. Gerai sukurta vizitinė kortelė, kurioje užfiksuota svarbiausia informacija apie jus, pašnekovui sugrąžins visus prisiminimus. Verslo vizitinė kortelė – tai pirmas svarbus įspūdis, kuris gali padėti laimėti naują projektą ar partnerystę.

Padėsime sukurti tokią verslo sėkmę. Norimo dydžio vizitines korteles ant pasirinkto popieriaus pagaminsime per 24 valandas nuo suderinimo.

Spauda ant vokų

Vokas su jūsų prekės ženklo simboliais, išsiųstas partneriams, leis nepraslysti informacijai pro akis. Sąskaitos, sveikinimai, dokumentų siuntimas firminiuose vokuose su jūsų įmonės atributika pridės profesionalumo ir svarumo žiniai.
Įvairių matmenų firminius vokus gaminame pagal jūsų įmonės vizualinį identitetą. Derindami maketą pasirinksite rekvizitų išdėstymą ant voko bei kitas detales. Skiriame didelį dėmesį detalėms, nes žinome, kokios jos svarbios.

Spauda ant tušinukų

Tušinukas net ir interneto laikais nepraranda svarbos. Pasirašyti ranka sutartį – solidu, pasirašyti ranka sveikinimą – jauku! O jei tai darote su jūsų įmonės logotipu ir šūkiu puoštu tušinuku – dar maloniau. Spaudą ant tušinukų įmonės renkasi ir tada, kai ieško subtilios verslo dovanos. Reklaminiai tušinukai puikiai papildys ir jūsų komandos darbo priemones, kai vyksta į komandiruotes ar parodas. Parodykite, kam atstovaujate originaliai. Siūlome įvairius kūrybiškus firminių tušinukų sprendimus. Susisiekite aptarti detalių.

Reklaminiai marškinėliai

Visi kaip vienas – tokią viziją turi darnios įmonės. Norite, kad kolektyvas ne tik būtų draugiškas ir kolegiškas, bet ir atrodytų vieningai? Pasirūpinkite reklaminiais marškinėliais. Tai puiki aprangos detalė komandos fotosesijų ar išvykų metu. Jūsų darbuotojai maloniai nustebs gavę marškinėlius su darbovietės simbolika įmonės gimtadienio proga. Beje, tai puiki verslo dovanos idėja artimiems partneriams. O gal įmonės logotipu puoštais marškinėliais originaliai sutiksite naują komandos narį?
Siūlome spaudą ant kokybiškų pasirinkto dydžio marškinėlių. Pasikalbėkime!

Laikraščių leidyba ir maketavimas

Keletą dešimtmečių dirbame leidybos srityje, nuosekliai kuriame ir leidžiame Alytaus regiono bendruomenei du leidinius – „Dzūkų žinios“ ir „Dainavos žodis“. Turime daug patirties ir žinių, kuriomis galime pasidalyti su kitais, norinčiais užsiimti laikraščių leidyba. Tikime, kad spausdintas žodis išlieka aktualus, ypač, kai pavargstame nuo ekranų gausos. Su rūpesčiu ir atida sumaketuosime ir išleisime jūsų norimas žinias. Skleiskite savo žodį.

Šventinių atvirukų leidyba ir maketavimas

Lietuvoje kasmet švenčiame keliolika švenčių. O kur dar verslams aktualios Kliento diena, Vadovo diena! Dėl laiko trūkumo galbūt nespėsite paskambinti visiems verslo partneriams ir buvusiems ilgamečiams darbuotojams, bet tikrai galite išsiųsti šventinį atviruką su personalizuotu sveikinimu. Dėmesys brangus mums visiems, ir kartais jo tereikia atgaivinti svarstymus dėl verslo plėtros ar gauti rekomendaciją. Investuokite į savo įvaizdį.
Šventinius atvirukus įvairiomis progomis pagal jūsų vizualinį identitetą ne tik gaminame, bet ir maketuojame.

Spausdintuvų kasečių pildymas

Stengiamės spausdinti kuo mažiau, o atspausdinto popieriaus kitą pusę dar panaudojame užrašams. Tačiau spausdintuvo kasetę papildyti vis tiek būtina, kad ir kaip tausotume Žemę ir aplinką.
Užsakydami papildymą turimai kasetei jūs ne tik padedate gamtai, bet ir taupote pinigus. Užsiimame įvairių populiariausių spausdintuvų kasečių pildymu.
Prekiaujame įvairių modelių originaliomis ir neoriginaliomis kasetėmis.

Užklausos forma

Norint užsisakyti mūsų paslaugas, prašome užpildyti užklausos formą.

Platus kokybiškų gamintojų prekių pasirinkimas

Nemokamas pristatymas perkantiems nuo 60 Eur

Pristatymas per 1-2 dienas

Profesionali pagalba ir konsultacija

Gaukite naujienas pirmi!

Apie naujausias prekes, taikomas nuolaidas ir kitas naujienas.