Apie mus

Semper ad meliora – visada geresnių dalykų link.

Naujas Capsule.lt projektas atsirado iš noro pasiūlyti verslams, konsultantams, studentams, mokiniams tikslingai atrinktą, kokybiškų kanceliarinių prekių pasirinkimą mažomis kainomis. Capsule.lt padės jums kasdien įvairiose situacijose: ruošiantis darbo pokalbiui, kai reikės idealaus tikslumo buhalteriniams skaičiavimams, pasirašant naujas sutartis. Mes padėsime jums sklandžiau ir geriau dirbti, mokytis, o tai reiškia – tobulėti. Dar daugiau – pagerinsime jūsų darbo organizavimą, kad turėtumėte daugiau laiko asmeniniams pasiekimams arba spartesniam verslo augimui. Rinkitės, kas jums yra tobulėjimas. Jaunajai kartai linkėsime trumpiau trukti prie atsiskaitymų naudojantis mūsų atrinktomis kanceliarinėmis prekėmis ir sukurti daugiau šviežių idėjų, kurios dar palengvins mūsų visų kasdienybę.

Elektroninę parduotuvę kūrėme taip, kad prekių gausa leistų atrasti jums geriausią pasirinkimą. Platus Capsule.lt biuro ir kanceliarinių prekių, baldų asortimentas padės pasiekti geresnių dalykų – kokybiškai parengti projekto pristatymą, tiksliausiai apskaičiuoti metų pelną. Savo atradimus fiksuosite atrinktų gamintojų užrašinėse, matematinius skaičiavimus atliksite kalkuliatoriumi, o svarbiausius dokumentus kaupsite patvariuose segtuvuose. Capsule.lt elektroninėje parduotuvėje galėsite rinktis iš 10 tūkstančių prekių, kurias pagamino 160 skirtingų prekių ženklų, įskaitant jau pirkėjų įvertintus: „Faber-Castell“, „Cello“, „Kangaro“, „Navigator“, „Parker“, „Centrum“, „Giotto“.

Capsule.lt projektas atsirado norint mokinių tėvams, studentams suteikti galimybę apsirūpinti kanceliarinėmis prekėmis, knygomis ir net baldais neišeinant iš namų. Elektroninė parduotuvė mažina atskirtį tarp net ir atokiausiuose Lietuvos rajonuose gyvenančių žmonių ar kaimo mokyklų bendruomenių. Patys esame regioninis verslas, todėl palaikome visus, kurie siekia žinių ir nori tobulėti, nesvarbu, kur jų gyvenamoji vieta. Verslams Capsule.lt projektas taip pat bus geras pasirinkimas renkant kolektyvui kokybiškus biuro reikmenis ar kanceliarines prekes. Telksime dėmesį į jūsų pageidavimus, stebėsime jūsų pasirinkimus, ir pagal tai dažnai ir nuosekliai atnaujinsime asortimentą patikimais reikmenimis.

Mūsų istorija

Capsule.lt atsirado ne tuščiame lauke – tai įmonės UAB „Dzūkų žinios“, kuri keletą dešimtmečių dirba žiniasklaidos ir leidybos srityje, naujas projektas. Alytaus regiono gyventojus informuojame leisdami du laikraščius – „Dzūkų žinios“ www.dzukuzinios.lt ir „Dainavos žodis“ www.dainavoszodis.lt. Daug dėmesio skiriame švietimui, kultūrai, tautiniam paveldui.

Esame ne tik leidėjai, sukaupėme ir didelę kanceliarinių prekių prekybos patirtį. Lazdijuose nuo 2000 metų veikia mūsų įkurtas „Knygynėlis“, darbui ir mokslams skirtų prekių parduotuvė.

Mūsų misija – kartu su jumis siekti vis geresnių rezultatų. Padėsime jums mokytis ir kurti verslus, atsiliepdami į jūsų lūkesčius.

Kaip sakė senovės romėnai: Semper ad meliora – visada geresnių dalykų link. 

Platus kokybiškų gamintojų prekių pasirinkimas

Nemokamas pristatymas perkantiems nuo 60 Eur

Pristatymas per 1-2 dienas

Profesionali pagalba ir konsultacija

Gaukite naujienas pirmi!

Apie naujausias prekes, taikomas nuolaidas ir kitas naujienas.